Pre pocit šťastia

Rebarborové ráno

Rebarborové ráno

Počet zobrazení : 1795

Suroviny

 • Jahody

  Toto sladké, obľúbené ovocie je plné fenolov, ktoré chránia srdce a majú protirakovinové a protizápalové účinky. Jahody majú univerzálnu chuť a dopĺňajú množstvo rôznych chutí a štruktúr, a preto sú ideálnou prísadou pre váš NutriBlast. Pred pridaním do Nutriblastu ich dôkladne umyte a odrežte zelené lístky.

 • Voda

  Na prípravu krémových NutriBlastov musíte pridať tekutú zložku. Voda je zvyčajne dobrou voľbou, pretože má neutrálnu chuť a nezvyšuje kalorickú hodnotu nápoja. Voda je najlepším zdrojom hydratácie na zemi. Mnohí z nás bývajú často dehydratovaní a vôbec o tom nevedia.

 • Rebarbora

  Rebarbora vyzerá ako kríženec zeleru a mangoldu, v skutočnosti však ide o ovocie. Bez ohľadu na to, do ktorej skupiny patrí, rebarbora je vynikajúcim doplnkom stravy. Dlhé a tenké ovocie je veľmi výživné, obsahuje vitamín K, vápnik, pigment luteín a obrovské množstvo účinných antioxidantov.

 • Goji

  Táto zásobáreň antioxidantov známa a predávaná aj pod názvom wolfberry je uznávaná vďaka tomu, že spomaľuje proces starnutia, podporuje rast mozgových buniek a chráni telo pred ochoreniami. Goji obsahuje vitamín A, ktorý podporuje imunitnú odpoveď a zdravie zraku a pomáha predchádzať ochoreniam srdca. Sušené goji môžete pridávať do NutriBlastu a extrahovať spolu s ostatnými surovinami.

 • Banán

  Banány sú ľahko stráviteľné a obsahujú draslík, vlákninu, mangán a vitamín C, a preto sú výborným jedlom pre deti a pre ľudí, ktorí potrebujú zregenerovať po chorobe. Pomáhajú navodiť spánok, podporujú funkciu imunitného systému a prispievajú k absorpcii a uchovávaniu vápnika v tele.

Top