Pre pocit šťastia

Ranný reštart

Ranný reštart

Počet zobrazení : 1127

Suroviny

 • Ananás

  Len jeden pohár sladkého a osviežujúceho ananásu predstavuje 76,5 % dennej odporúčanej dávky mangánu, stopového minerálu, ktorý je nevyhnutný na tvorbu energie a antioxidantov. Ananás obsahuje aj vitamín C, ktorý posilňuje imunitu. Okrem toho ananás podporuje trávenie a má protizápalové účinky.

 • Grapefruit

  Počuli ste už o grapefruitovej diéte? Grapefruit pomáha spaľovať tuk, regulovať hladinu inzulínu a zmierňuje apetít. Grapefruit je zásobárňou vitamínu C a je bohatým zdrojom lykopénu, antioxidantu dôležitého pre zdravie prostaty.

 • Kokosová voda

  Kokosová voda je vlastne prírodný iontový nápoj plný elektrolytov, ktorý hydratuje lepšie a rýchlejšie ako bežná voda. Hlavný elektrolyt prítomný v kokosovej vode je draslík. Má menší obsah sodíka v porovnaní s inými športovými nápojmi, ale neobsahuje pridané cukry, umelé príchute alebo farbivá. 

 • Banán

  Banány sú ľahko stráviteľné a obsahujú draslík, vlákninu, mangán a vitamín C, a preto sú výborným jedlom pre deti a pre ľudí, ktorí potrebujú zregenerovať po chorobe. Pomáhajú navodiť spánok, podporujú funkciu imunitného systému a prispievajú k absorpcii a uchovávaniu vápnika v tele.

Top