Pre pocit šťastia

Mandľový nápoj

Mandľový nápoj

Počet zobrazení : 2414

Kto si už zvykol na čisté prírodné a čerstvé chute, ktoré sa dajú ľahko vytvoriť v Nutribullete, ťažko mu zachutí napríklad kúpené mandľové mlieko z obchodu. Pripravujte si jedlo čerstvé a s radosťou :-)

Suroviny

Návod

Mandle pomelieme na mlynčeku v Nutribullete. Vymeníme nože na mixovanie a pridáme k zomletým mandliam vykôstkované ďatle a vodu. Zmixujeme.

Návod

Mandle pomelieme na mlynčeku v Nutribullete. Vymeníme nože na mixovanie a pridáme k zomletým mandliam vykôstkované ďatle a vodu. Zmixujeme a vypijeme ešte s penou.

  • Mandle

    Dokonale tvrdé a kvetinové mandle sú bohaté na mononenasýtené tuky, ktoré pri zaradení do stravy pomáhajú znižovať riziko srdcových ochorení až o 30 %. Madle majú tiež vysoký obsah horčíka, ktorý prospieva zdraviu srdca, a draslíka, ktorý reguluje krvný tlak. Surové mandle so šupkou sú vynikajúcim doplnkom do NutriBlastu.

  • Ďatle

    Ďatle sú obľúbeným sladidlom, ktoré sa používa na prípravu mnohých raw dezertov a energetických tyčiniek. Vďaka rýchlo dostupnému zdroju sacharidov – cukrov – sú ideálnou voľbou na doplnenie energie (pre športovcov). Ďatle nielenže osladia váš NutriBlast, ale dodajú aj vlákninu a draslík, ďalšiu dôležitú živinu pre športovcov, ktorá zabraňuje vzniku kŕčov.

  • Voda

    Na prípravu krémových NutriBlastov musíte pridať tekutú zložku. Voda je zvyčajne dobrou voľbou, pretože má neutrálnu chuť a nezvyšuje kalorickú hodnotu nápoja. Voda je najlepším zdrojom hydratácie na zemi. Mnohí z nás bývajú často dehydratovaní a vôbec o tom nevedia.

Top