Pre pocit šťastia

Malinová čokoláda

Malinová čokoláda

Počet zobrazení : 2326

Maliny v čokoláde nikdy nesklamú :) a ak k ním pridáme aj arašidové maslo, kombinácia je dokonalá. Mňamky :)

Suroviny

Návod

Mrazené maliny a ostatné suroviny dáme do nutribulletu a po minútke vychutnávame túto čoko závislosť :) Môžme ozdobiť s mini marshmallovkami.

 • Banán

  Banány sú ľahko stráviteľné a obsahujú draslík, vlákninu, mangán a vitamín C, a preto sú výborným jedlom pre deti a pre ľudí, ktorí potrebujú zregenerovať po chorobe. Pomáhajú navodiť spánok, podporujú funkciu imunitného systému a prispievajú k absorpcii a uchovávaniu vápnika v tele.

 • Maliny

  Kto dokáže odolať príjemnej, sladko-kyslej chuti malín? Toto malé ovocie pomáha bojovať proti rakovine, je plné fytonutrientov blokujúcich voľné radikály a antioxidantov ellagitanínov, ktoré sa nachádzajú len v malinách. Maliny kúpené v obchode pred použitím umyte a jemne osušte.

 • Arašidové maslo

  Prestaňte používať arašidové maslo len ako nátierku na sendvič, ale radšej pridajte trochu prírodného arašidového masla v bio kvalite do vášho NutriBlastu. Je nabité zdravými tukmi a pomáha regulovať hmotnosť napriek svojej vysokej kalorickej hodnote. Je plné vlákniny a bielkovín, takže vás zasýti vás a skrotí apetít.

 • Kakao (surové, prášok, drť alebo bôby)

  Táto majská superpotravina je čokoládou v najčistejšej forme. Kakao je prírodným nástrojom č. 1 na chudnutie a doplnenie energie. Surové kakao podporuje funkciu srdca a obsahuje najvyššiu koncentráciu antiodixantov zo všetkých potravín na svete. Pomáha vyrovnávať hladinu cukru v krvi a prekysličuje ju. Je mimoriadne bohaté na horčík, chróm, železo, mangán, fosfor, zinok a meď.

 • Mandľové mlieko

  Náhrady mliečnych výrobkov a kravského mlieka sú čoraz rozšírenejšie. Mandľové mlieko je po sójovom najobľúbenejšou alternatívou. Má nižší obsah kalórií a ponúka o 50 % viac vápnika ako kravské mlieko. Neobsahuje laktózu ani kazeín, ale nemali by ho konzumovať osoby s alergiou na orechy. 

Top