Pre pocit šťastia

Májová čerešňa

Májová čerešňa

Počet zobrazení : 1640

Suroviny

 • Jahody

  Toto sladké, obľúbené ovocie je plné fenolov, ktoré chránia srdce a majú protirakovinové a protizápalové účinky. Jahody majú univerzálnu chuť a dopĺňajú množstvo rôznych chutí a štruktúr, a preto sú ideálnou prísadou pre váš NutriBlast. Pred pridaním do Nutriblastu ich dôkladne umyte a odrežte zelené lístky.

 • Chia semienka

  Toto mayské semienko sily obsahuje zmes bielkovín, sacharidov, tuku a vlákniny a je ideálne na dodanie energie. Má vysoký obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselín, ktoré pomáhajú stabilizovať hladinu cukru v krvi a spomaľujú trávenie sacharidov. Okrem toho sú chia semienka výborným zdrojom železa, vápnika a zinku. Tieto drobné semienka sú skrátka nutričnou bombou.

 • Čerešne (odkôstkované)

  Táto sladká ozdoba zmrzlinových pohárov sa často označuje za zázračné ovocie pre športovcov, pretože preukázateľne znižuje bolesť svalstva a kĺbov po cvičení.

 • Mandle

  Dokonale tvrdé a kvetinové mandle sú bohaté na mononenasýtené tuky, ktoré pri zaradení do stravy pomáhajú znižovať riziko srdcových ochorení až o 30 %. Madle majú tiež vysoký obsah horčíka, ktorý prospieva zdraviu srdca, a draslíka, ktorý reguluje krvný tlak. Surové mandle so šupkou sú vynikajúcim doplnkom do NutriBlastu.

 • Mandľové mlieko

  Náhrady mliečnych výrobkov a kravského mlieka sú čoraz rozšírenejšie. Mandľové mlieko je po sójovom najobľúbenejšou alternatívou. Má nižší obsah kalórií a ponúka o 50 % viac vápnika ako kravské mlieko. Neobsahuje laktózu ani kazeín, ale nemali by ho konzumovať osoby s alergiou na orechy. 

Top