Pre pocit šťastia

Lesný sen

Lesný sen

Počet zobrazení : 3021

Aká farba smoothie je vaša obľúbená?

Suroviny

Návod

Mrazené lesné ovocie, banán, odkostkované ďatle, vodu, ľanové semienka dáme do nutribulletu. Dosladíme agávovým sirupom, extrahujeme 30 sekúnd a podávame ;)

 • Voda

  Na prípravu krémových NutriBlastov musíte pridať tekutú zložku. Voda je zvyčajne dobrou voľbou, pretože má neutrálnu chuť a nezvyšuje kalorickú hodnotu nápoja. Voda je najlepším zdrojom hydratácie na zemi. Mnohí z nás bývajú často dehydratovaní a vôbec o tom nevedia.

 • Ľanové semienka

  Chrumkavé semienka s orieškovou príchuťou sú bohaté na omega-3 mastné kyseliny a ponúkajú skvelú alternatívu k chemicky vyrábaným doplnkom výživy s obsahom omega-3 mastných kyselín. Dodajú vám tiež zdravú porciu jedlej vlákniny a obsahujú organické zlúčeniny, ktoré pomáhajú znižovať cholesterol a posilňovať kosti.

 • Ďatle

  Ďatle sú obľúbeným sladidlom, ktoré sa používa na prípravu mnohých raw dezertov a energetických tyčiniek. Vďaka rýchlo dostupnému zdroju sacharidov – cukrov – sú ideálnou voľbou na doplnenie energie (pre športovcov). Ďatle nielenže osladia váš NutriBlast, ale dodajú aj vlákninu a draslík, ďalšiu dôležitú živinu pre športovcov, ktorá zabraňuje vzniku kŕčov.

 • Banán

  Banány sú ľahko stráviteľné a obsahujú draslík, vlákninu, mangán a vitamín C, a preto sú výborným jedlom pre deti a pre ľudí, ktorí potrebujú zregenerovať po chorobe. Pomáhajú navodiť spánok, podporujú funkciu imunitného systému a prispievajú k absorpcii a uchovávaniu vápnika v tele.

Top