Pre pocit šťastia

Jesenná láska

Jesenná láska

Počet zobrazení : 2640

Toto zelené smoothie ma prekvapilo zaujímavou chuťou, ktorú si určite tiež zamilujete.

Suroviny

Návod

Kel, banán, hrozno dáme do nutribulletu, dolejeme studenou vodou a mixujeme asi 20 sekúnd. Mozme ozdobiť granátovým jabĺčkom.

Návod

Návod

Návod

Kel, banán, hrozno dáme do Nutribulletu, dolejeme vodou po max a milujeme cca 30 sekúnd. Na dekoráciu mozme použiť granátové jabĺčko. Dobrú chut:)

  • Kel kučeravý

    Kel obsahuje vysokú koncentráciu dvoch dôležitých antioxidantov – karotenoidov a flavonoidov – ktoré dokázateľne prispievajú k prevencii rakoviny močového mechúra, prsníka, hrubého čreva, vaječníkov a prostaty. Kel má navyše množstvo rôznych vitamínov a minerálov, ktoré posilňujú kardiovaskulárne zdravie a detoxikujú organizmus.

  • Hrozno

    Hrozno je mimoriadne prospešné pre srdce. Polyfenoly, ktoré sa nachádzajú v šupke, znižujú riziko srdcovo-cievnych ochorení a podporujú dobrý cholesterol v tele. Hrozno opláchnite, oberte zo strapca a pridajte do NutriBlastu. Neodstraňujte kožu ani semiačka (ak sa v ňom nachádzajú), pretože oboje sú veľmi výživné.

  • Banán

    Banány sú ľahko stráviteľné a obsahujú draslík, vlákninu, mangán a vitamín C, a preto sú výborným jedlom pre deti a pre ľudí, ktorí potrebujú zregenerovať po chorobe. Pomáhajú navodiť spánok, podporujú funkciu imunitného systému a prispievajú k absorpcii a uchovávaniu vápnika v tele.

Top