Pre pocit šťastia

Broskyňová jahoda

Broskyňová jahoda

Počet zobrazení : 879

Suroviny

 • Banán

  Banány sú ľahko stráviteľné a obsahujú draslík, vlákninu, mangán a vitamín C, a preto sú výborným jedlom pre deti a pre ľudí, ktorí potrebujú zregenerovať po chorobe. Pomáhajú navodiť spánok, podporujú funkciu imunitného systému a prispievajú k absorpcii a uchovávaniu vápnika v tele.

 • Jahody

  Toto sladké, obľúbené ovocie je plné fenolov, ktoré chránia srdce a majú protirakovinové a protizápalové účinky. Jahody majú univerzálnu chuť a dopĺňajú množstvo rôznych chutí a štruktúr, a preto sú ideálnou prísadou pre váš NutriBlast. Pred pridaním do Nutriblastu ich dôkladne umyte a odrežte zelené lístky.

 • Mäta pieporná

  Mäta pieporná je známa svojou špecifickou arómou a liečebnými účinkami. Bolo dokázané. že mäta pieporná znižuje chuť do jedla. Ak máte problém s prejedaním, skúste po jedle požuvať mätový list ako signál, že už je po jedle. Chladivé vlastnosti mäty pomáhajú zmierňovať zápaly, syndróm dráždivého čreva, bolesť, horúčku a vzplanutie ochorenia.

 • Mandľové mlieko

  Náhrady mliečnych výrobkov a kravského mlieka sú čoraz rozšírenejšie. Mandľové mlieko je po sójovom najobľúbenejšou alternatívou. Má nižší obsah kalórií a ponúka o 50 % viac vápnika ako kravské mlieko. Neobsahuje laktózu ani kazeín, ale nemali by ho konzumovať osoby s alergiou na orechy. 

Top