Na detoxikáciu

Yumer

Yumer

Počet zobrazení : 2123

Suroviny

Návod

Poriadne rozmixovať.

 • Špenát

  Aj keď vám z neho nenarastú také svaly ako Pepkovi námorníkovi, špenát vám jednoznačne dodá obrovskú dávku výživných látok. Jeho jemné a lahodné lístky obsahujú bielkoviny nazývané peptidy, ktoré znižujú krvný tlak, fytonutrienty, ktoré bojujú proti rakovine, a molekuly vitamínu K, ktoré pomáhajú budovať svalstvo. Zdravotné prínosy

 • Kiwi

  Kiwi je ovocie bohaté na vitamín C a jedlú vlákninu. Navyše semiačka obsahujú vitamín E a omega-3 mastné kyseliny, ktoré zrieďujú krv a znižujú riziko vzniku krvných zrazenín. Pred prípravou na extrakciu odrežte konce, nožíkom odstráňte chlpatú kožu a vložte do vysokej nádoby spolu s ostatnými surovinami na prípravu NutriBlastu.

 • Grapefruit

  Počuli ste už o grapefruitovej diéte? Grapefruit pomáha spaľovať tuk, regulovať hladinu inzulínu a zmierňuje apetít. Grapefruit je zásobárňou vitamínu C a je bohatým zdrojom lykopénu, antioxidantu dôležitého pre zdravie prostaty.

 • Citrón

  Chcete si vyrovnať hladinu pH? Citróny sú síce kyslé, ale nedajte sa tým oklamať. Citróny v skutočnosti pomáhajú udržiavať acidobázickú rovnováhu v tele, sú vynikajúcim pomocníkom pre tráviaci systém a majú detoxikačné a prečisťujúce účinky.

Top