Na detoxikáciu

Uhorkový detoxikačný NutriBlast

Uhorkový detoxikačný NutriBlast

Počet zobrazení : 5249

Suroviny

Návod

Uhorky sú výborným zdrojom vitamínu C, vitamínu A, draslíka a vlákniny. Sú známe svojou schopnosťou zlepšovať stav pokožky a dokonca pomáhajú znižovať krvný tlak. NutriBlastu dodajú šťavnatú a osviežujúcu chuť, ktorá ideálne dopĺňa chute ostatného ovocia a zeleniny.

  • Uhorka

    Uhorky tvorí 96 % vody a patria medzi najhydratačnejšie druhy ovocia, ktoré môžete pridať do vášho NutriBlastu. Vďaka vysokému obsahu vody sú výborné pre pokožku, detoxikáciu a dokonca prispievajú k boju proti rakovine.

  • Hruška

    Hrušky sú hypoalergénne, preto je nepravdepodobné, že spôsobia alergické reakcie, a majú vysoký obsah jedlej vlákniny, ktorá pomáha prečisťovať črevá. Svieže, maslové ovocie obsahuje aj meď a vitamín C, ktoré bojujú proti voľným radikálom. Pred extrakciou v NutriBullete hrušky dobre umyte, rozkrojte na polovice a odstráňte jadrovník a stopku. Kožu môžete ponechať.

  • Kocky ľadu

    Áno, NutriBlast zvládne aj ľad. Ak si chcete pripraviť ten najlepší možný NutriBlast, použite na prípravu kociek ľadu filtrovanú vodu. Ak používate veľké kocky ľadu, pridajte ich do nádoby nakoniec, aby sa posekali ako prvé. Použite najskôr pulzný mechanizmus na posekanie ľadu a potom prepnite do štandardného režimu na prípravu chladného, hustého a chutného NutriBlastu.

Top