Na detoxikáciu

Tropická noc

Tropická noc

Počet zobrazení : 2970

Suroviny

Návod

Poriadne rozmixovať

 • Banán

  Banány sú ľahko stráviteľné a obsahujú draslík, vlákninu, mangán a vitamín C, a preto sú výborným jedlom pre deti a pre ľudí, ktorí potrebujú zregenerovať po chorobe. Pomáhajú navodiť spánok, podporujú funkciu imunitného systému a prispievajú k absorpcii a uchovávaniu vápnika v tele.

 • Pomaranč

  Šťavnaté a sladké pomaranče sú známe svojim vysokým obsahom vitamínu C a majú liečivé vlastnosti vďaka obsahu fytonutrientov. Citrusové ovocie ponúka významnú ochranu pred ezofageálnou, orofaryngeálnou/laryngeálnou rakovinou (rakovina úst, hrdla a hltana) a rakovinou žalúdka. Pred extrakciou v NutriBullete pomaranč ošúpte.

 • Mango

  Mango má vysoký obsah prebiotickej jedlej vlákniny, vitamínu C, rôznych polyfenolov a karotenoidov provitamínu A, ktoré spoločne chránia imunitný systém. Pred extrakciou mango opláchnite, ošúpte pomocou nožíka, nakrájajte na kúsky a oddeľte dužinu od jadra.

 • Mangold

  Mangold obsahuje jedlú vlákninu, ktorá pomáha regulovať hladinu cukru v krvi počas trávenia. Okrem toho obsahuje množstvo vitamínu C, E a K, beta-karotén, mangán a antioxidanty.

Top