Na detoxikáciu

Dobrodruh

Dobrodruh

Počet zobrazení : 1564

Suroviny

Návod

Poriadne treba rozmixovať.

 • Pomaranč

  Šťavnaté a sladké pomaranče sú známe svojim vysokým obsahom vitamínu C a majú liečivé vlastnosti vďaka obsahu fytonutrientov. Citrusové ovocie ponúka významnú ochranu pred ezofageálnou, orofaryngeálnou/laryngeálnou rakovinou (rakovina úst, hrdla a hltana) a rakovinou žalúdka. Pred extrakciou v NutriBullete pomaranč ošúpte.

 • Mangold

  Mangold obsahuje jedlú vlákninu, ktorá pomáha regulovať hladinu cukru v krvi počas trávenia. Okrem toho obsahuje množstvo vitamínu C, E a K, beta-karotén, mangán a antioxidanty.

 • Ananás

  Len jeden pohár sladkého a osviežujúceho ananásu predstavuje 76,5 % dennej odporúčanej dávky mangánu, stopového minerálu, ktorý je nevyhnutný na tvorbu energie a antioxidantov. Ananás obsahuje aj vitamín C, ktorý posilňuje imunitu. Okrem toho ananás podporuje trávenie a má protizápalové účinky.

 • Kiwi

  Kiwi je ovocie bohaté na vitamín C a jedlú vlákninu. Navyše semiačka obsahujú vitamín E a omega-3 mastné kyseliny, ktoré zrieďujú krv a znižujú riziko vzniku krvných zrazenín. Pred prípravou na extrakciu odrežte konce, nožíkom odstráňte chlpatú kožu a vložte do vysokej nádoby spolu s ostatnými surovinami na prípravu NutriBlastu.

Top