Na chudnutie

Silák

Silák

Počet zobrazení : 2666

Suroviny

Návod

Poriadne rozmixovať.

 • Avokádo

  Avokádo je bohaté na vitamíny a minerály a často sa považuje sa superpotravinu. Každé avokádo obsahuje až 4 gramy bielkovín, čo je viac ako akékoľvek iné ovocie. Navyše avokádo má najvyššiu koncentráciu mononenasýtených mastných kyselín spomedzi všetkých druhov ovocia; tieto zlúčeniny sú nevyhnutné pre zdravý rozvoj mozgu.

 • Mangold

  Mangold obsahuje jedlú vlákninu, ktorá pomáha regulovať hladinu cukru v krvi počas trávenia. Okrem toho obsahuje množstvo vitamínu C, E a K, beta-karotén, mangán a antioxidanty.

 • Ananás

  Len jeden pohár sladkého a osviežujúceho ananásu predstavuje 76,5 % dennej odporúčanej dávky mangánu, stopového minerálu, ktorý je nevyhnutný na tvorbu energie a antioxidantov. Ananás obsahuje aj vitamín C, ktorý posilňuje imunitu. Okrem toho ananás podporuje trávenie a má protizápalové účinky.

 • Kokosová voda

  Kokosová voda je vlastne prírodný iontový nápoj plný elektrolytov, ktorý hydratuje lepšie a rýchlejšie ako bežná voda. Hlavný elektrolyt prítomný v kokosovej vode je draslík. Má menší obsah sodíka v porovnaní s inými športovými nápojmi, ale neobsahuje pridané cukry, umelé príchute alebo farbivá. 

Top