Na chudnutie

Ananásovo- rebarborový zoštíhľovač

Ananásovo- rebarborový zoštíhľovač

Počet zobrazení : 3975

Kto už neodskúšal pozitívny účinok ananásu na rozpúšťanie uložených tukových rezerv?! Pridajte k nemu sezónnu rebarboru, ktorá pomôže s nechcenými kilogramami :-)

Suroviny

Návod

Ošúpaný ananás, ošúpanu rebarboru a pár lístkov medovky rozmixujte vo vode a vypie večer pred spaním na lačný žalúdok. Uvidíte, ž

Návod

Ošúpaný ananás, ošúpanu rebarboru a pár lístkov medovky rozmixujte vo vode a vypie večer pred spaním na lačný žalúdok. Uvidíte, že tukové bunky sa

Návod

Ošúpaný ananás, ošúpanu rebarboru a pár lístkov medovky rozmixujte vo vode a vypie večer pred spaním na lačný žalúdok. Uvidíte, že tukové bunky v noci budú intenzívne pracovať.

 • Ananás

  Len jeden pohár sladkého a osviežujúceho ananásu predstavuje 76,5 % dennej odporúčanej dávky mangánu, stopového minerálu, ktorý je nevyhnutný na tvorbu energie a antioxidantov. Ananás obsahuje aj vitamín C, ktorý posilňuje imunitu. Okrem toho ananás podporuje trávenie a má protizápalové účinky.

 • Rebarbora

  Rebarbora vyzerá ako kríženec zeleru a mangoldu, v skutočnosti však ide o ovocie. Bez ohľadu na to, do ktorej skupiny patrí, rebarbora je vynikajúcim doplnkom stravy. Dlhé a tenké ovocie je veľmi výživné, obsahuje vitamín K, vápnik, pigment luteín a obrovské množstvo účinných antioxidantov.

 • Medovka lekárska

  Táto trvalá bylinka patrí do rovnakej čeľade ako mäta a často sa používa na zmiernenie tráviacich ťažkostí vrátane podráždeného žalúdka, plynnatosti a nadúvania. Hovorí sa, že má upokojujúce účinky a používa sa na zmiernenie úzkosti, problémov so spánkom a nepokoja. Vďaka svojej jemne citrónovej chuti je ideálnym doplnkom do vášho NutriBlastu – jednoducho odtrhnite pár lístkov a pridajte ich do pripravovaného nápoja.

 • Voda

  Na prípravu krémových NutriBlastov musíte pridať tekutú zložku. Voda je zvyčajne dobrou voľbou, pretože má neutrálnu chuť a nezvyšuje kalorickú hodnotu nápoja. Voda je najlepším zdrojom hydratácie na zemi. Mnohí z nás bývajú často dehydratovaní a vôbec o tom nevedia.

Top