Ako som zhodila kilá po pôrode!

Ako som zhodila kilá po pôrode!

Keď som bola tehotná so svojím druhým synom, môj bežný jedálniček pozostával z keksov, šišiek a, skôr viac ako menej, rýchleho občerstvenia. Asi netreba hovoriť, že tých 23 kíl, ktoré som počas tehotenstva pribrala, nebolo spôsobených len bábätkom v mojom bruchu (hoci malý sám osebe vážil 4 kilogramy). Myslela som si, že tie kilá zhodím sama, ale ubúdali len veľmi pomaly, ak vôbec.   

Moja mama mi kúpila NutriBullet a povedala: “Vyskúšaj to.” Myslím, že toto bol ten zlomový moment; ešte aj moja vlastná matka si myslí, že som moc pribrala! Doniesla som prístroj domov, otvorila brožúrku a prečítala ju od začiatku do konca. 6-týždňový plán premeny úplne pasoval do termínu, kedy sa malo konať veľké rodinné stretnutie, takže som si povedala – hej, poďme to skúsiť. Prvý týždeň bol naozaj náročný, ale len čo som stúpila na váhu a zistila, že som schudla skoro 2 kilá, bola som nadšená! Počas nasledujúcich 6 týždňov mi prítomnosť zeleniny v každom pokrme začala pripadať samozrejmá a ak som náhodou nemala zdravé jedlo, normálne mi chýbal ten prílev energie z obsiahnutých živín. Trikrát týždenne som kočíkovala mojich drobcov a sledovala svoj kalorický príjem (s občasným drobným prehreškom). Nakoniec som svoje tehotenské nohavice vymenila za veľkosť 12 a zhodila som skoro 8 kilogramov.   

Od 28. júna sa mi celkovo podarilo schudnúť 9 kíl a ešte by som chcela 5-7 dať dole, aby som dosiahla svoju vytúženú cieľovú hmotnosť. Každé ráno si dávam NutriBlast a stále si pripravujem fantastické recepty z brožúry, ako sú napríklad cícerový letný šalát, zeleninovo-fazuľová polievka alebo sladké zemiakové koláčiky. Kompletne som zmenila svoje stravovacie návyky a vždy sa teším na pokrmy plné vitamínov a živín, ktoré ma nabijú energiou.

Na okraj, môj 4-mesačný drobec má teraz vyše 8 kíl a keď ho prenášam na rukách, vždy mi to pripomenie hmotnosť, ktorú som nosila sama na sebe. Preto plánujem NutriBullet používať ešte dlhý, dlhý čas!  

Na tomto obrázku vidíte mňa, ako som vyzerala 25. mája (NutriBullet som začala používať mesiac predtým, ale zatiaľ mám len o 1,3kg menej) a 15. augusta, keď som už o 9 kíl ľahšia. 

-Rachel C.

 

Top